Przeprowadzki

Przeprowadzki

Przeprowadzki osób prywatnych

Naszą specjalizacją są przeprowadzki mieszkań, magazynów lub biur. Duże przeprowadzki są wyceniane po oględzinach bezpośrednio u Klienta. W celu usprawnienia przeprowadzki zabezpieczamy meble w dzień poprzedzający przeprowadzkę. Jeżeli zachodzi taka potrzeba meble ponadgabarytowe, których nie można przenieść przez wąskie drzwi są przez nas rozkręcane przed transportem. Wszystko na powrót skręcamy w docelowym miejscu.

Posiadamy skrzynie transportowe, które dostarczamy do Klienta kilka dni przed przeprowadzką. Wówczas nie muszą Państwo się martwić o zakup dodatkowych pudeł transportowych.

W przypadku gdy ilość przewożonych rzeczy jest duża przyjeżdżamy większą ilością samochodów, nie upychamy Państwa dobytku na siłę.

Rzeczy gabarytowe oraz pozostałe podatne na uszkodzenia są zapinane na samochodzie pasami.

Kierujemy się tutaj dewizą, że lepiej wykonać dodatkowy kurs niż zaryzykować uszkodzenie państwa dobytku.

Przeprowadzki firm

Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzkach mniejszych i większych biur, instytucji, przedszkoli, szkół czy urzędów na terenie całego Śląska.

Usługa wykonywana w Państwa firmie, bez względu na wielkość biura, ilości stanowisk pracy wykonywana jest zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem.

Kładziemy nacisk na to, aby Państwa biznes bez zbędnych zakłóceń mógł być prowadzony. Jeżeli zachodzi potrzeba usługę wykonujemy w dni wolne od pracy.

Istotnym aspektem jest dla nas terminowość prac oraz bezpieczeństwo wykonywanych podczas transportu czynności.

W ramach przeprowadzek firm i biur wykonujemy:

  • Harmonogram przeprowadzki
  • Wynajem pojemników przeprowadzkowych
  • Pakowanie dokumentów oraz innych drobnych elementów wyposażenia firmy
  • Demontaż oraz montaż mebli
  • Zabezpieczenie mienia na czas transportu
  • Prace porządkowe
  • Przewóz sprzętu biurowego typu ksera, drukarki, plotery